© 2023, Офіційний сайт компанії «БудМайстер»
Ремонт & Заміна

Заміна склопакетів. Москітні сітки

Компанія «БудМайстер» готова зробити заміну склопакетів в ваших дверях, або вікні, а також здійснити демонтаж і встановлення склопакетів в пластикові та алюмінієві віконні конструкції. Важливо відмітити, що заміна склопакета не включає в себе монтаж нового вікна, або заміну профілю.

іконка vodafone

(099) 933-7732

іконка kyivstar

(097) 713-6525

чат viber чат telegram

Замінимо склопакети в …

Майстри нашої компанії «БудМайстер» мають достатній досвід для заміни склопакетів будь-якої марки, конфігурації та розміру. Ми готові виконати демонтаж та встановлення склопакету у профілях різних брендів та виробників, завдяки чому ви можете бути впевнені у якості наших послуг. Замінимо склопакети в: пластикових вікнах та дверях, алюмінієвих конструкціях всіх типів та дерев’яних євровікнах.

Ціна склопакетів та монтаж

Вартість послуги із заміни склопакета, включаючи вартість склопакета, заміру, доставки та монтажу, суттєво відрізняється від суми, необхідної для встановлення нової металопластикової, або алюмінієвої конструкції. В результаті заміни склопакетів ви отримуєте повністю готове до використання вікно і позбавляєтеся несподіваних витрат. Це звучить привабливо і на практиці дійсно так.

замена стеклопакета замер стеклопакетов установка стеклопакета замена москитной сетки