© 2023, Офіційний сайт компанії «БудМайстер»
Ремонт & Заміна

Регулювання, ремонт вікон та дверей

Майстри компанії «БудМайстер» зроблять комплексну діагностику та професійно виправлять будь-які несправності, пов’язані з експлуатацією конструкцій. Рекомендується проводити регулювання вікон не менше одного разу на рік, щоб запобігти можливим неприємностям, пов’язаним з експлуатацією конструкцій. Наприклад, щоб уникнути заїдання та труднощів при відкриванні стулки, коли вона практично застряє на рамі, піддування в результаті утворення щілин між рамою та ущільнювачем, а також заклинювання через нерегулярне мастило механізмів. Регулярне регулювання вікон допоможе уникнути цих проблем і збереже їхню працездатність на довгий час.

иконка vodafone

(099) 933-7732

иконка kyivstar

(097) 713-6525

чат viber чат telegram

Перелік робіт, які виконаємо

Якщо ви викликаєте майстра на регулювання фурнітури, то наш майстер виконає: регулювання фурнітури вікна або двері, перепакетить (розклинить) склопакет, замінить ущільнювач, замінить деталь фурнітури, що вийшла з ладу або ж виконає повну заміну фурнітурного механізму, при неможливості фурнітурного механізму.

Ціна регулювання вікон та дверей

Вартість роботи на регулювання пластикових вікон або дверей розраховується залежно від обсягу робіт, складності проблеми зі склінням. Якщо вам необхідно дізнатися, скільки коштуватиме регулювання, будь ласка, зв’яжіться з нашим менеджером по телефону, вказаному вгорі сторінки.

замена ручки замена фурнитуры регулировка фурнитуры монтаж уплотнения среднего