© 2023, Офіційний сайт компанії «БудМайстер»
Вікна & Двері

Дерев’яні євровікна та двері

Наша компанія «БудМайстер» спеціалізується на виробництві високоякісних дерев’яних євровікон з багатофункціональними склопакетами та європейськими компонентами, придатними для будь-якого типу будівель. Ми гарантуємо довговічність наших вікон завдяки використанню лише високоякісних матеріалів та їх виготовлення у власному виробництві. У нас є можливість створити структури вікон у будь-якому стилі та дизайні, щоб задовольнити потреби наших клієнтів.

іконка vodafone

(099) 933-7732

іконка kyivstar

(097) 713-6525

чат viber чат telegram

Турбота за євровікнами з деревини

Як і будь-який інший продукт, виготовлений з дерева, дерев’яні вікна потребують регулярного догляду та обслуговування. Найважливіша умова для тривалої експлуатації дерев’яних вікон – це належний догляд. Важливо обробляти дерев’яні рами для вікон з антисептичним просоченням стабільно раз на кілька років. Що відрізняє їх від пластикових, які цього не потребують. Але на разі дерев’яні вікна – це відмінний вибір для тих, хто шукає якісного та неперевершеного зовнішнього вигляду.

Ціни на дерев’яні вікна

Вартість дерев’яних вікон залежить від багатьох факторів, таких як вікна, тип деревини, тип склопакета та аксесуари. Тому ми рекомендуємо здійснити дзвінок до нашого офісу та вислухати поради з менеджера, який може вибрати оптимальний пакет продукту.

дерево окна евробрус уголок Деревянный балконный блок евробрус окно